Alemdar “Ekiplerimiz 24 Saat Sahada Olacak”

Alemdar “Ekiplerimiz 24 Saat Sahada Olacak”

Hafta sonu artış gösterecek olan kar yağışına yönelik Serdivan Belediyesi tarafından tüm tedbirlerin alındığı ve ekiplerin 24 saat sahada olacağı belirtildi.

21 Ocak 2022 - 17:21

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, beklenen yağış ile ilgili açıklamalarda bulundu.  Alemdar, meteorolojiden gelen verilerin kriz merkezinde anlık olarak değerlendirildiğini ve sahadaki görevli ekiplerle paylaşılarak, tüm noktalara süratle müdahale edildiğini belirtti.

Özellikle bu süreçte vatandaşların herhangi bir sıkıntı yaşamaması içintüm ekip ve ekipmanla 7/24 sahada olduklarını söyledi.

Serdivan’ın yüksek kesimlerinde başlaması beklenen kar yağışına bağlı olarak bu noktalarda anlık müdahale ekiplerinin de görev başında olduğunu ifade eden Alemdar, vatandaşlardan tüm talep ve önerilerini 444 54 50 numaralı çağrı merkezine 7/24 iletebileceklerini belirtti.

Bireysel tedbirlerin önemine vurgu yapan Alemdar, güvenli ulaşım için kar lastiği, zincir konusunda hassasiyet göstermelerini ve yol açımı sırasında görev yapacak araçlara yardımcı olmaları açısından araç parklarının uygun bir şekilde yapılması konusunda ricada bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Genç Fikirler Sakarya’ya Işık Olacak: Büyükşehir’den 15 Bin Tl Ödül Var
Genç Fikirler Sakarya’ya Işık Olacak: Büyükşehir’den 15 Bin...
Kültür Etkinlikleri “Reis Bey” Filmiyle Devam Ediyor
Kültür Etkinlikleri “Reis Bey” Filmiyle Devam Ediyor