Sakarya Kent

Sedaş Eski Çalışanlarını Unutmadı

Ana Sayfa » Sakarya Haberleri » Gündem » Sedaş Eski Çalışanlarını Unutmadı
13 Haziran 2013 tarihinde eklenmiş.
  

Emekliler_Yemek_toplu_resim

SEDAŞ’ta 2012 ve 2013 yılı ilk yarısında Kocaeli, Sakarya, Bolu ve Düzce İllerindeki işyerlerinden emekliliğe ayrılan çalışanlar için düzenlenen plaket töreninde SEDAŞ CEO’su Bekir Sami Güven, “Emekli olan mesai arkadaşlarımıza bundan sonraki hayatlarında sağlık ve mutluluk diliyorum. Sizleri SEDAŞ ailesinin birer mensubu olarak görmeye devam edeceğiz. Emekli olan çalışanlarımızın çocuklarına iş imkanı yarattık. Uygun branşlarda işe alarak SEDAŞ ailesine çocuklarınızın katkı sağlamasını devam ettirdik. SEDAŞ’ın elektrik dağıtım hizmetleri için, çok uzun yıllarını veren sizlere verdiğiniz bu emekler için teşekkürü bir borç biliyoruz.” dedi.
Yöneticilerle Beraber
Plaket töreni öncesi emekliler, SEDAŞ CEO’su Bekir Sami Güven, CEO Yardımcısı Petr Zachoval, Dağıtım Direktörü Yunus Bekircan, Regülasyon Direktörü Ümit Bilek, İnsan kaynakları Müdürü Özlem Tamer, TES-İŞ Şube Başkanı İrfan Kabaloğlu ve TES-İŞ yönetim kurulu üyelerinin de bulunduğu veda yemeğinde bir araya geldiler.
SEDAŞ Ailesi büyüyor
Plaket töreninde TES-İŞ Sendikası Şube Başkanı İrfan Kabaloğlu da, SEDAŞ ile yapılan toplu iş sözleşmesinin başarılı bir süreç sonunda tamamlandığını ve 954 yüklenici firma elemanının SEDAŞ bünyesine alınması konusunda yapılan çalışmaların, çalışanların motivasyonuna olumlu katkı sağladığını, SEDAŞ’ın çalışan sayısının ikiye katlandığını belirterek, “SEDAŞ’ın emeklileri için düzenlediği bu güzel organizasyonda birlikte olmaktan ve 2012 yılında SEDAŞ’tan ayrılan emekli personeli bir arada görmekten de büyük mutluluk duyduğunu” ifade etti.
Veda Yemeği ve Tören
Veda yemeğinde, uzun süredir birbirleriyle görüşememiş olan SEDAŞ emeklileri tören öncesi duygulu anlar yaşarken, sohbet ettiler, ortak anılarını paylaştılar, hasret giderme imkanı buldular. SEDAŞ’ta çalışırken emeklilik hizmet süresi dolan ve emekliliğe ayrılan personele teşekkür mahiyetinde verilen plaketleri SEDAŞ yöneticileri törenle sahiplerini verirken, TES-İŞ sendikası yöneticileri de TES-İŞ adına hazırlanmış plaketleri emekli üyelerine teslim ettiler.

Sakarya Kent

BENZER İÇERİKLER

SATSO’DA 23 NİSAN COŞKUSU

SATSO’DA 23 NİSAN COŞKUSUSATSO’DA 23 NİSAN COŞKUSU 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesi...

HES Cuma Açılıyor

HES Cuma AçılıyorHES Cuma Açılıyor Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 25 Nisan Cuma...

Erenlerde 23 Nisan Coşku İle Kutlandı

Erenlerde 23 Nisan Coşku İle KutlandıErenlerde 23 Nisan coşku ile kutlandı Erenlerde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk...

Sakarya Kent

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

SATSO’DA 23 NİSAN COŞKUSU
SATSO’DA 23 NİSAN COŞKUSUSATSO’DA 23 NİSAN COŞKUSU 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı...
HES Cuma Açılıyor
HES Cuma AçılıyorHES Cuma Açılıyor Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 25 Nisan...
Erenlerde 23 Nisan Coşku İle Kutlandı
Erenlerde 23 Nisan Coşku İle KutlandıErenlerde 23 Nisan coşku ile kutlandı Erenlerde 23 Nisan Ulusal Egemenlik...
Aday Memurlar Yemin Etti
Aday Memurlar Yemin EttiSakarya Valiliğinde aday memur olarak göreve başlayan Neslihan Tarım, Yunus...
Geyve’de Jimnastikte var.
Geyve’de Jimnastikte var.Geyve’de Jimnastikte var. Geyve halk eğitim merkezi tarafından 2 yıldır...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar